Svatební šaty pro plnoštíhlé


Budete se vdávat, ale nemáte zrovna postavu vyhublých modelek? Zapomeňte na diety! Na molech se sice prochází štíhlé dívky, ale ve svatebních salónech jsou k dostání svatební šaty pro plnoštíhlé, které vám udělají krásnou postavu.

Svatební šaty pro plnoštíhlé jsou dostupné

Před tím, než se vydáte do svatebních salónů vybírat svatební šaty na vaši plnoštíhlou postavu, pořiďte si kvalitní stahovací prádlo, které vám ubere pár kilo a zeštíhlí problematické partie, jako je pase, boky nebo stehna. Na škodu nebude ani pořízení stahovacího korzetu nebo zeštíhlovacích punčoch.

Určitě zažeňte deprese a obavy, že ve svatebním salónu mají jen šaty velikosti 38. Není to pravda. Najdete zde spoustu krásných svatebních šatů pro plnoštíhlé, která vám perfektně sednou. Vyplatí se ale obejít víc salónů než se pro některé rozhodnete.

Jak vybrat svatební šaty pro plnoštíhlé?

Svatební šaty by vám měly především dobře sedět, nikde by neměly tlačit (svatební den bude dlouhý). A hlavně – měla byste se v nich cítit dobře. Pokud máte silnější nohy, určitě se vyhněte krátkým svatebním šatům.

Každá ze žen má něco na co je hrdá a co se naopak snaží skrýt. Pro plnoštíhlou postavu se obecně hodí svatební šaty tzv. empírového střihu nebo klasický princesový střih s korzetem. Pokud nechcete upozornit na větší prsa, zvolte rovný výstřih dekoltu. Plné boky zase zamaskujete správným střihem šatů. Horní část svatebních šatů by měla být nabíraná nebo nařasená kolem dekoltu. Sukni naopak zvolte rovně střiženou a vyhněte se „áčkovému“ střihu.

Jestliže vás trápí silnější ramena, zkuste si přes ně elegantně přehodit šál nebo odvést pozornost na jinou část vašeho těla.

Svatební šaty pro plnoštíhlé a další triky

Nejen správný výběr svatebních šatů pro plnoštíhlé vás udělá krásnou. Zkusit můžete i další vychytávky. Hned na úvod jsme zmínili stahovací prádlo, které by vám určitě nemělo chybět. Vaše postava bude vypadat štíhlejší, pokud bude opálená. Můžete třeba posunout vaši svatební cestu před svatbu a jet se opálit k moři. Nebo alespoň zajít do solária či vyzkoušet nástřik samoopalovacím krémem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *