Svatební dekorace nejen na svatební stůl


Svatební přípravy jsou v plném proudu. Svatební šaty máte vybrané a nastal čas vyřešit také svatební dekoraci. Lámete si hlavu, jak nechat vyzdobit svatební stůl? Jakou svatební dekoraci použít na auta nebo jak slavnostně vyzdobit nevěstin dům?

Svatební dekorace v domě nevěsty

Svatební hosté se zpravidla scházejí v den svatby u nevěsty. Že by nevěstin dům nebo byt měl být dokonale uklizen, není asi nutné připomínat. Jakou ale v domě použít svatební dekoraci? U dveří může hosty vítat rozkvetlý růžový keřík v květináči nebo svíce ve velké skleněné nádobě. Chodbu můžete ozdobit balónky nebo květinami. Svatební atmosféru dokreslí vhodně zvolená hudba. Hostům na uvítanou nabídněte sklenku sektu nebo aperitiv.

Svatební dekorace na hostinu

Jaká by to byla svatba bez svatební hostiny? Na dobré jídlo a pití se těší většina svatebních hostů. Vhodně vybrané menu je bezpochyby důležité, ale gastronomická zážitek dokreslí také svatební dekorace stolu.

Zkuste ladit celou svatbu do jedné barvy a té podřiďte i svatební dekoraci. S bílou se snese každá barva, proto se nebojte použít výraznou modrou, červenou, zelenou nebo fialovou. Na svatebním stole by rozhodně neměli chybět květiny a svíčky, které dokreslí romantickou atmosféru.

Velmi oblíbenou součástí svatební dekorace je poslední dobou organza, která se rozprostře doprostřed stavebního stolu. Na tuto textilii, která se nechá příjemně tvarovat, naaranžujte svíčky, květiny, rozložte na ni perličky nebo drobné kvítí.

Svatební dekorace auta

Nezapomeňte ani na svatební dekoraci auta! Už dávno neplatí, že se auto nevěsty zdobí pouze panenkou. Velmi pěkně vypadá i řada květin, roztomilý střevíček, srdíčko nebo jen bílý pás. Na auto ženicha můžete zase „posadit“ klobouček.

Svatební dekorace nemusí být přitom jen na přední části vozu. Hezky vypadají i květiny na boku vozidla – například u otvírání předních dveří. Místo běžné SPZ si můžete namontovat speciální svatební SPZ, která ponese třeba nápis „Novomanželé.“ Je to sice poněkud proti předpisům, ale policisté vás ve svatební den pravděpodobně kontrolovat nebudou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *