Chcete darovat opravdu zajímavé a neotřelé blahopřání k svatbě? V obchodech asi moc nepochodíte. Zkuste si ho vyrobit. Není to nic těžkého a vlastnoručně vytvořené blahopřání k svatbě určitě nezapadne mezi ostatní nudná přání.

Blahopřání ke svatbě z obchodů

Vybrat pěkné blahopřání ke svatbě v běžném papírnictví je opravdu těžký úkol. Motivy se opakují, uvnitř najdete nepříliš originální básně nebo citáty, které vůbec nevystihují pár, který se na svatbu chystá.

Ano, takovým blahopřáním ke svatbě sice nikoho neurazíte, ale také nepotěšíte. Zapadne prostě mezi další kupu přání. Pokud máte alespoň trochu fantazie a nebojíte se ručních prací, zkuste blahopřání ke svatbě vyrobit sami.

Blahopřání ke svatbě: Jak ho vyrobit?

Výroba blahopřání ke svatbě nemusí být vůbec náročná. Důležitý je kvalitní papír. Moc hezky vypadá například ručně dělaný papír, který koupíte v papírnictví. Motivem na blahopřání ke svatbě nemusí být kýčovité prstýnky nebo holubičky.

Pusťte uzdu fantazii. Jestliže máte k dispozici fotku snoubenců, nalepte ji na přání. Nebo vyrobte originální koláž. Přání ke svatbě můžete dozdobit třeba sušenými květy, provázky nebo mušlemi z dovolené.

Blahopřání ke svatbě a text

Na internetu najdete spoustu textů, které můžete do blahopřání ke svatbě vepsat. Jenže mnohem lepší bude, pokud vymyslíte něco sami. Nemusí jít zrovna o básničku, i když lehké rýmy určitě také zvládnete sami. Zkuste být při blahopřání ke svatbě konkrétní, obecných a neosobních textů dostanou snoubenci dost.

Blahopřání ke svatbě: Poštou či osobně?

Pokud jste zváni na obřad a na hostinu, přineste blahopřání ke svatbě ženichovi a nevěstě osobně. Nepředávejte jim ho ale ihned po obřadě. Většinou pak nemají kam drobné dárečky dávat. Jestliže se na svatbu podívat nepřijdete, pošlete blahopřání ke svatbě poštou.

Tip: Ve světě mailů a internetu se může zdát, že stačí poslat blahopřání ke svatbě mailem, přidat vtipný obrázek nebo video. Jenže takový mail se časem ztratí. Proto nebuďte líní a ke svatbě posílejte blahopřání papírová.